Wiodącym celem firmy Altatensione jest umożliwienie Klientom zakupu modnej odzieży, obuwia, toreb oraz akcesoriów w przystępnych cenach w sklepie online oraz sklepie stacjonarnym. Asortyment, który Państwu proponujemy wyróżnia się połączeniem dobrego gatunku z oryginalnością. Są to kurtki, sukienki, spodnie, topy, bluzki, swetry, marynarki,obuwie oraz dodatki. Ten bogaty i urozmaicony asortyment umożliwia stworzenie w pełni wyposażonego asortymentowo sklepu. Dokładamy wszelkich możliwości by naszą ofertą ,spełnić wszystkie wymagania naszych Klientów. Regularnie uzupełniamy zasoby odzieży,obuwia , akcesoriów  oraz udoskonalamy proces zakupów tak, by mogli Państwo szybko i komfortowo nabyć towar.

Zapraszamy do naszego sklepu online  SEMPRE oraz sklepu stacjonarnego w Suchej Beskidzkiej z oferowanym przez nas asortymentem.  Mamy nadzieję, że zarówno oferta  udostępniana przez nas jak i poziom usług jaki prezentuje Altatensione będą Państwu w pełni odpowiadały.

Na rynku odzieży użytkowej działamy od 20 lat. Nasze doświadczenia oraz kontakty w świecie mody użytkowej zyskały nam wielu klientów w Polsce i za granicą. Mamy nadzieję że Nasi odbiorcy  w Polsce będą zadowoleni z naszych produktów i współpracy z Altatensione. Jesteśmy na Facebooku- Sempre Sucha Beskidzka.

Zapraszamy do zakupów . Nowości oferujemy i uzupełniamy raz w tygodniu. Nasza oferta skierowana jest bezpośrednio do Klientów odzieżowych – butików. Działamy bez pośredników przez co nasza ofrta jest bardzo urozmaicona, często zmieniająca się i atrakcyjna cenowo.

Kontakt bezpośredni:

+48 509 155 156 – Paweł

+48 539 424 045 – Aleksandra

mail: altatensione.it@gmail.com